ZORUNLU ORTAK SERVİS DERLERİ (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I, Türk Dili-I, Yabancı Dil-I)VİZE SINAVLARI

ZORUNLU ORTAK SERVİS DERLERİ (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I, Türk Dili-I, Yabancı Dil-I)VİZE SINAVLARI(İKİNCİ ÖĞRETİM ÖĞRENCİLER İÇİN)

  • Sınavlar  30 Ekim 2014 Perşembe Saat 00:01 – 5 Kasım 2014 Çarşamba Saat 23:59 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavınız 1 hafta boyunca sistemde açık olacaktır.

  • Sınavlar Ekampüs LMS sistemi ile internet ortamında gerçekleştirilecektir.

  • Sınava yukarıda belirtilen tarihler içinde istediğiniz bir zamanda girebilirsiniz.

  • Sınav süresince problem yaşamamak için mutlaka sınav öncesinde sisteme giriş yaparak kullanıcı adı, şifre ve aldığınız derslerin doğru olduğunu kontrol ediniz.

  • Sınav sırasında bir problem yaşarsanız (elektrik kesintisi, internet kesintisi vb.)  sınavınızı hangi nedenden dolayı tamamlayamadığınızı ve sınav tekrarı istediğinizi bildiren bir maili Uzaktan Eğitim Merkezi’nin tuzem@trakya.edu.tr  mail adresine gönderiniz. Sistem üzerinde yapılacak inceleme sonucunda göstermiş olduğunuz mazeret geçerli bulunursa 24 saat içinde sınav tekrar hakkı tanınacaktır. (Son gün olan 5 Kasım 2014 günü Saat 12:00 dan sonra yapılan tekrar istekleri sürenin yetersizliği nedeniyle değerlendirilemeyebilir)

  • Yüksek Öğretim Kurulu’nun (YÖK) uzaktan eğitim derslerinin sınavlarının internet ortamında yapılması ile ilgili düzenlemesi nedeniyle vize sınavının not ortalaması ağırlığı %20 ‘dir.

  • Sınav notlarınız Trakya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden http://obs.trakya.edu.tr  açıklanacaktır.

         Ekampüs Sistemine Giriş İçin Tıklayınız
         Vize Sınavları Bilgilendirme Videosu İçin Tıklayınız


Bu içerik 23.10.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1860 kez okundu.